Yeah, at my school people sell even cheaper stuff for like 20 bucks, like 1000 coal or something. It may sound like a lot, but it only takes a few hours to get really. I don't know who the hell would waste real money on some virtual crap that's not going to benefit their lives in any way, but whatever....